• Sukcesy naszych ósmoklasistek w konkursach tematycznych MKO

• Miło nam poinformować o ogromnym sukcesie naszych uczennic, które zostały laureatami i finalistkami wojewódzkich konkursów tematycznych organizowanych przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty.

Konkurs z wiedzy o społeczeństwie "Ustrój Rzeczpospolitej Polskiej":

finalistki: Julia Arciszewska i Natalia Arciszewska z kl. VIII B, Paulina Jańczuk z kl. VIII E;

IV Konkursu Tematycznego „Zbrodnia Katyńska. Pamięć i prawda”:

finalistka Julia Arciszewska z kl. VIII B;

Konkurs o Kardynale Stefanie Wyszyńskim Prymasie Tysiąclecia „Co dzień ku lepszemu”:

laureatka: Aleksandra Węgrzyniak z kl. VIII E

finalistki: Paulina Jańczuk, Kamil Kalinowska i Lena Krukowska z kl. VIII E.

Wszyscy uczniowie otrzymują dodatkowe punkty przy rekrutacji do szkoły średniej.

Serdecznie gratulujemy świetnego wyniku i życzymy dalszych sukcesów w nauce.

• Jak nie czytam, jak czytam!

• 7 czerwca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji czytelniczej: Jak nie czytam, jak czytam! Głównym celem akcji jest budowa pozytywnego wizerunku czytania. Uczniowie z radością wzięli książki, kocyki i wspólnie czytali swoje ulubione książki w cieniu pod drzewami.

• Lekcja w Parku Młocińskim

• 11 maja klasa 2C uczestniczyła w lekcji przyrodniczej w Parku Młocińskim, w czasie której uczniowie otrzymali najważniejsze informacje dotyczące m.in. zwierząt i owadów żyjących w lesie, różnorodności roślin zielnych oraz drzew, jakie rosną w lesie.  Przedstawiciel lasów miejskich z ogromną pasją opowiadał o życiu, jakie toczy się w środowisku leśnym. Dzieci z zainteresowaniem słuchały opowieści specjalisty. Po zajęciach uczestnicy wyprawy mieli czas na zabawę.

• Mój potencjał - Moja przyszłość

• Nasza szkoła uczestniczy w projekcie Mój potencjał - Moja przyszłość. Projekt jest współfinansowany ze środków UE z Europejskiego Funduszu Społecznego. Będzie realizowany od maja 2023 do grudnia 2023 r. Punkt Informacji i Kariery, który prowadzi działania w zakresie indywidualnego doradztwa edukacyjno-zawodowego będzie działał w poniedziałek 14:45-16:15. W załączniku dokumenty projektu.