• Informacja od pedagoga szkolnego ws. dofinansowania obiadów

• Szanowni Państwo, podobnie, jak w roku ubiegłym, można ubiegać się o dofinansowanie obiadów dla uczniów. W pierwszej kolejności należy zgłosić się do Ośrodka Pomocy Społecznej, jeżeli nie zostanie przyznana pomoc dziecku, a macie Państwo trudną sytuację materialną, należy się zwrócić do szkoły (pedagoga szkolnego). Warunkiem uzyskania pomocy w szkole jest odmowa dofinansowanie obiadów przez OPS (dotyczy również uczniów, którzy w zeszłym roku szkolnym korzystali z dofinansowania obiadów).

Jeżeli macie Państwo trudną sytuację materialną i będziecie potrafili to uzasadnić we wniosku otrzymanym w szkole, dziecko może jeść obiady od 05.09.23.

Wniosek o dofinansowanie obiadów oraz oświadczenie o dochodach w załączeniu

Zwrot wniosków do szkoły do 13.09.23

Przekazuję kontakt do Ośrodka Pomocy Społecznej

Ośrodek Pomocy Społecznej
                      Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy
                      ul. Przybyszewskiego 80/82

tel. +48 22 56 89 100, +48 22 41 80 230
                      fax +48 22 864 59 52

e-mail: sekretariat@opsbielany.waw.pl

Godziny pracy Ośrodka:
                      poniedziałek - piątek - 8:00 - 16:00

• Talenciaki

• Pod tym linkiem można przypisać Talenciaka

Drodzy rodzice,

nasza szkoła po raz kolejny bierze udział w akcji Lidl-Talenciaki. W ramach kampanii "Szkoły pełne Talenciaków" od 1 września 2023 r. do 5 listopada 2023 r. robiąc zakupy stacjonarnie w Lidlu, za co najmniej 50zł (chociaż jeden owoc lub warzywo) można otrzymać Talenciaki. Są to kupony z kodem, które można samemu zeskanować na stronie internetowej Lidla lub przekazać naszej szkole. Dzięki zebranym punktom, nasza szkoła będzie miała możliwość otrzymania ciekawego sprzętu czy pomocy naukowych.

Każdy TALENCIAK się liczy, to zawsze dodatkowa szansa w loterii. Do wygrania atrakcyjne nagrody.

TALENCIAKI wrzucamy do specjalnych pudełek znajdujących się przy dwóch wejściach do szkoły.

Można też zeskanować samodzielnie aparatem telefonu kod QR znajdujący się na kuponie albo wejść na stronę internetową i przepisać kod alfanumeryczny. Kod musi być przypisany do naszej szkoły. Poniżej znajduje się link, który od razu zaprowadzi nas na konto naszej szkoły SP.77

• Zebranie informacyjne

• Zebranie informacyjne dla rodziców dzieci z oddziału przedszkolnego oraz rodziców uczniów klas pierwszych  odbędzie się w czwartek 31 sierpnia 2023 roku o godzinie 17.30 w budynku szkoły przy ul.Samogłoska 9 (wejście D).