• Szczepienia profilaktyczne dzieci

• Akcja informacyjna Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Warszawie  popularyzująca wykonanie szczepień profilaktycznych w szczególności skierowana do dzieci w wieku szkolnym, w tym dzieci uchodźców z Ukrainy.

Szczegółowe informacje - OTWÓRZ

• Konkurs na plakat promujący Międzynarodowy Dzień Mediacji

• Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że Ministerstwo Sprawiedliwości organizuje, skierowany do dzieci i młodzieży, konkurs na plakat. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu plakatu promującego mediację i Międzynarodowy Dzień Mediacji 2023.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: hulajnoga elektryczna, tablety, słuchawki bezprzewodowe, opaski Smartband, dyplomy oraz zaproszenia na spotkanie w Ministerstwie Sprawiedliwości.

Prace można przesyłać do dn. 09 czerwca 2023 r.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 18 września 2023 r.

Szczegóły znajdują się w regulaminie na stronie LINK - KONKURS.

Zachęcamy do polubienia fanpage MEDIACJA na portalu Facebook.

• Podróż przez różne języki

• 21 kwietnia w klasie 2 C odbyły się kolejne bardzo ciekawe zajęcia poprowadzone przez mamę naszej klasy - p. Milenę Niechaj. Kontynuowała ona rozpoczętą wcześniej podróż przez różne języki - tym razem sportu. To szczególnie ważny temat w ramach utrzymania prawidłowej i sprawnej postawy ciała. Tradycyjnie przygotowany był również zdrowy i niezwykle smaczny magiczny napój, który dostarczył dzieciom energii do bardzo dobrze zorganizowanych gier i zabaw, które miały miejsce zarówno w klasie, jak i na boisku szkolnym.

• Autobus MZA w naszej szkole

• 25 kwietnia przed naszą szkołą stanął elektryczny autobus MZA. Uczniowie podczas zajęć w szkole i autobusie dowiedzieli się jak bezpiecznie podróżować komunikacją miejską, poznali komunikacyjne dobre maniery, zobaczyli jak wygląda i co zasila autobus elektryczny oraz poznali ekologiczny aspekt komunikacji miejskiej.

• Zielone Mazowsze

• Został rozstrzygnięty konkurs szkolny „Zielone Mazowsze", organizatorzy wyłonili zwycięzców:

1 miejsce –Alicje Heftowicz z klasy 8D.

2 miejsce - Karolina Piątek z klasy 4B

3 miejsce - Kurcewicz Justyna z klasy 8B

Najlepsze fotografia w załączniku. Zapraszamy do odkrywania nieznanego piękna Mazowsza.

• Kreatywne warsztaty wielkanocne

• Uczniowie klasy 4c wzięli udział w warsztatach z robienia pisanek wielkanocnych.W ramach warsztatów kreatywnych, uczniowie wykazali się swoją pomysłowością i umiejętnościami artystycznymi, tworząc wyjątkowe i oryginalne dzieła sztuki w postaci wielkich pisanek.Powstałe prace można zobaczyć na wystawie w galerii Młociny w dniach od 06 kwietnia do 13 kwietnia na poziomie O (obok sklepu Zara).

• Wyniki konkursu Palma Wielkanocna

• 27 marca został rozstrzygnięty konkurs dzielnicowy Palma Wielkanocna pod patronatem burmistrza Bielan Grzegorza Pietruczuka.

Palmy konkursowe zostały wystawione do sprzedaży w kiermaszu szkolnym. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na konto Ignasia Pianko, który cierpi na rzadką chorobę genetyczną i wymaga stałej rehabilitacji oraz na zbiórkę Mai Malickiej, która urodziła się bez oka i wymaga kolejnej już operacji poza granicami kraju.

Wyniki konkursu:

0-II