Wstęp Historia szkoły Szkoła dzisiaj Patron Hymn szkoły Księga Podziękowań Dokumenty Pliki do pobrania

O szkole

Wstęp

Szkoła Podstawowa nr 77 położona jest na skraju Puszczy Kampinoskiej. W otoczeniu licznych pomników przyrody, wśród bujnej roślinności, z dala od zgiełku i hałasu miasta, szkoła przyjmuje dzieci od 1963 roku. Bliski kontakt z naturą ma wpływ na program dydaktyczno-wychowawczy placówki, w którym znaczące miejsce zajmuje ekologia i ochrona środowiska. Oprócz zainteresowania otaczającą przyrodą, program szkoły kładzie nacisk na działania umożliwiające wszechstronny rozwój młodego pokolenia.

By sprostać ambitnym założeniom programowym i możliwie najlepiej przygotować uczniów do kolejnych etapów życia, nauczyciele poszczególnych przedmiotów dbają o wysoki poziom nauczania, wzbogacając treści programowe o aktualną wiedzę i informacje oraz stosując nowatorskie rozwiązania metodyczne. Bardzo bogaty zestaw zajęć pozalekcyjnych umożliwia uczniom rozwijanie zainteresowań i pogłębianie wiedzy.

Miernikiem jakości pracy szkoły są wspaniałe wyniki osiągane przez uczniów w sprawdzianach kompetencyjnych, przeglądach i konkursach przedmiotowych.

Obok osiągnięć dydaktycznych uczniowie uzyskują bardzo dobre rezultaty w zmaganiach sportowych.

 

Aktualności

Kontakt

  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 77 IM. WANDY ZIELEŃCZYK
    UL.SAMOGŁOSKA 9
    01-980 WARSZAWA
  • (+22) 834-09-92
    506 211 892 - sekretariat, w godz.16.00 -17.30 świetlica szkolna

Galeria zdjęć