AKTUALNE KONKURSY

AKTUALNE KONKURSY

Konkurs plastyczny „Mój choinkowy anioł” – rozstrzygnięty!

Jak co roku, w naszej  szkole, w związku ze zbliżającymi się Świętami odbył się konkurs  plastyczny pt „Mój choinkowy anioł”. Zgłoszone prace zachwycają pięknem, estetyką i różnorodnością technik i materiałów użytych do wykonania aniołów. Prace  były piękne, przez co wybór tych najpiękniejszych był bardzo trudny. Komisja po weryfikacji wszystkich prac nagrodziła najpiękniejsze prace w następujących kategoriach wiekowych:

W kategorii uczniów  klas  1  :

I miejsce: Julia Szyja

II miejsce: Aleksandra Jaworska

III miejsce: Nina Gębala

W kategorii uczniów klas 2:

I miejsce: Aneta Osińska

II miejsce: Lena Bąkowska

III miejsce: Gabriela Nowakowska

W kategorii uczniów klas 3:

I miejsce:  Wiktoria Lisek

II miejsce: Alicja Heftowicz

III miejsce:  Justyna Kurcewicz

Wyróżnienia:

Dorota Braun, Igor Russak, Aleksandra Węgrzyniak, Kacper Kuźma, Natasza Droździak, Anna Jgnatyczyk, Gabriela Suska, Nina Kowalczyk

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękuję (pamiętajcie – najważniejszy jest czas spędzony z bliskimi i wspólna zabawa podczas wykonywania prac), zwycięzcom gratuluję pomysłowości i talentu.

Wszyscy uczestnicy otrzymają  upominki, a nagrodzeni dyplomy i  nagrody rzeczowe.

Konkurs na plakat o wolontariacie rozstrzygnięty

W ramach obchodów „Światowego Dnia Wolontariatu” w naszej szkole został zorganizowany konkurs na plakat na temat wolontariatu pod hasłem „Jestem i pomagam”. Głównym celem konkursu było przybliżenie uczniom idei pomocy drugiemu człowiekowi, otwarcie się na innych, a tym samym szerzenie idei wolontariatu. Działanie to miało również zachęcić do aktywnego włączenia się w wolontariat i akcje z nim związane. Zadaniem uczniów było wykonanie plakatu promującego ideę wolontariatu.

Poziom prac był wyrównany, dlatego organizatorzy postanowili przyznać wszystkim uczestnikom konkursu wyróżnienia. Nagrodzeni uczniowie to: Konrad Burdach, Wiktoria Dziubińska,  Adam Gierejko, Aleksandra Gwara, Julia Jakóbowska,  Zuzanna Pawłowska, Patrycja Połeć, Małgorzata Sobieraj, Julia Włosińska.

Dzięki Waszym plakatom również inni dowiedzieli się, czym jest wolontariat oraz jak można pomagać. Dziękujemy!

Pod aparatem nagrodzone prace :

Wyniki SZKOLNEGO KONKURSU dla uczniów kl. 7

Komiks Przedstawiający Fragment „Małego Księcia” A. de Saint-Exupery’ego

I m-ce Oskar Król z kl. 7c

II m-ce Iga Łuczak i Maria Śliwka z kl. 7b

III m-ce Marta Barzykowska i Ewa Skakun z kl. 7a

Wyróżnienie za zastosowanie niekonwencjonalnej techniki – Martyna Korycka z kl. 7c

Gratulujemy!

Zwierzęta zagrożone wyginięciem - konkurs

Dnia 06.10.2017r. obchodziliśmy Światowy Dzień Zwierząt. Uczniowie klas 0-3 mieli okazję wzbogacić swoją wiedzę i dowiedzieć się wielu ciekawych wiadomości. Dzięki przygotowanym przez uczniów klasy 3c i 3e prezentacjom multimedialnym uczestnicy spotkania mogli uświadomić sobie, jak wiele gatunków zwierząt już wyginęło, jakie gatunki zwierząt są zagrożone wyginięciem. Uczniowie mogli usłyszeć różne ciekawostki na temat życia zwierząt. Na zakończenie wspólnego spotkania ogłoszono wyniki konkursu plastycznego: „Zwierzęta zagrożone wyginięciem”. Laureaci konkursu:

I miejsce Aneta Osińska z klasy 2c

II miejsce Nina Gębala z klasy 1c

III miejsce Lena Bąkowska z klasy 2b

Wszystkim uczniom, którzy brali udział w konkursie, serdecznie gratulujemy!

Podsumowanie konkursu "Zbiórka makulatury"

W ubiegłym roku szkolnym 2016/17 po raz pierwszy został przeprowadzony konkurs „Zbiórka makulatury”, w którym wygrała klasa I c (obecnie II c). Za zebrane pieniądze zostały zakupione książki do biblioteki szkolnej. Zwycięzcom jeszcze raz gratulujemy i zachęcamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w tegorocznej edycji konkursu!