MIESIĄC
KONKURS
FORMA REALIZACJI
ODPOWIEDZIALNI
październik
Olimpiada Matematyczna Juniorów
konkurs
I.Kotnowska, D.Waszak, B.Warda
Konkurs Mazowieckiego Kuratora Oświaty Mazowieckie Talenty
konkurs
I.Kotnowska, D.Waszak, B.Warda
Konkurs Mazowieckiego Kuratora Oświaty Mazowieckie Talenty
konkurs
M.Siejka
Konkurs Mazowieckiego Kuratora Oświaty "Mazowieckie Talenty"
konkurs
A. Kurowski
Konkurs Mazowieckiego Kuratora Oświaty" Mazowieckie Talenty"
konkurs
M. Alinowska, B. Czaplicka
Konkurs Mazowieckiego Kuratora Oświaty Mazowieckie Talenty
konkurs
M. Machniak
Konkurs plastyczny z okazji Dnia Zwierząt
konkurs
J. Wielichowska, M. Cichewicz
Zbiórka makulatury - IV edycja
konkurs
K. Wawrzaszek, A. Kutera
Konkurs Literacko - PLastyczny "Mały Książę" dla kl. 7
konkurs
M. Alinowska, B. CZaplicka
listopad
Przegląd Pieśni Patriotycznych i Stanisława Moniuszki"
przegląd
B. Prusik
Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego dla kl.4-8
konkurs
A. Kurowski
Konkurs Literacki " Twórcze podróże z Panem Kleksem"
konkurs
E. Zwolak
The BAT KID (listopad/ grudzień 2019)
konkurs
A. Kowalska, M. Targalska
LEON (28-30.11) kl. 2-4
konkurs
M. Targalska
OLIMPUS j. ang kl. 7-8 (06.11)
konkurs
A. Kowalska, M. Targalska, M. Machniak
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Alfik
konkurs
J. Wielichowska, K. Wawrzaszek
Szkolny konkurs recytatorski poezji ks. Jna Twardowskiego
konkurs
s. A. Marczuk
Bielański konkurs wiedzy dla uczniów klas trzecich "Moja mała Ojczyzna"
konkurs
Z. Pianko
Konkurs plastyczny dla klas O -3 "Mój Miś"
konkurs
Z. Pianko, E. Stypułkowska
grudzień
Mikołajki na sportowo
zawody
M.Piersa
Alfik Humanistyczny
konkurs
A. Niemiec
Bożonarodzeniowy kiermasz świąteczny
wychowawcy świetlicy
Wewnątrzszkolny Konkurs Ortograficzny dla kl.4-6, 7 - 8
konkurs
B. Czaplicka, A. Niemiec, E. Zwolak
Ekologiczna ozdoba choinkowa - klasy O-VIII
konkurs
K. Wawrzaszek, A. Kutera
styczeń
Bal Karnawałowy (16.01.20)
OLIMPUS przyroda,biologia
konkurs
M.Siejka
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik Matematyczny”
konkurs
I.Kotnowska, D.Waszak, B.Warda
OLIMPUS j. ang kl. 4-6 (09.01)
konkurs
A. Kowalska, M. Targalska, M. Machniak
Konkurs Recytatorski "Warszawska Syrenka
konkurs
S. Kordowska, A. Niemiec, E. Zwolak
"Poezja ks. JanaTwardowskiego w recytacji, pieśni i ilustracji"
konkurs
B. Czaplicka, A. Kutera, B. Prusik, E. Zwolak
Przegląd Kolęd i Pastorałek
przegląd
B. Prusik
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Kangur Matematyczny”
konkurs
I.Kotnowska, D.Waszak, B.Warda, E. Stypułkowska, E. Mazur
FOX
konkurs
A. Kowalska, M.Machniak
LEON (20-22.03) kl. 1-4
konkurs
M. Targalska
Konkurs Logicznego Myślenia
konkurs
E. Stypułkowska, E. Mazur
Dzielnicowy Konkurs Recytatorski "Warszawska Syrenka"
konkurs
A. Ruszczak, Z. Pianko
OLIMPUS j. ang kl. 4-8 (18.03)
konkurs
A. Kowalska, M. Targalska, M. Machniak
kwiecień
Konkurs Fotograficzny "Fauna i Flora w obiektywie"
konkurs
A. Stodulska, K. Maroszek, A.Bratek, K. Wasilewska
Bielański Konkurs Matematyczny
konkurs
I.Kotnowska, D.Waszak, B.Warda
„Pięciobój matematyczny”
konkurs
I.Kotnowska, D.Waszak, B.Warda
Olimpiada Olimpusek - sesja wiosenna.
konkurs
A. Ruszczak, P. Głaz
Dzielnicowy Konkurs Czytelniczy "Henryczek"
konkurs
Z. Pianko, K. Wawrzaszek
Bielański Konkurs Matematyczn dla klas trzecich.
konkurs
E. Mazur
Bielański Komkurs Ortograficzny dla klas trzecich.
konkurs
J. Błońska
Dzielnicowy Konkurs Recytatorski " Wierszyki łamiące języki"
konkurs
D. Frynas, A. Ruszczak
Konkurs Wiedzy Historycznej" Najlepszy z historii" dla kl. 4-8
konkurs
A. Kurowski
Konkurs plastyczny dla kl.4-8 "Wystawa prac wiosennych"
konkurs
A. Kutera
Kiermasz Wielkanocny
wychowawcy świetlicy
maj
Konkurs charytatywny na Palmę Wielkanocną
W. Osińska E. Żułma
Szkolny konkurs j. niemieckiego
konkurs
D. Klimczak, A. Żochowska
Konkurs czytelniczy dla klas I - III " Pięknie czytam"
konkurs
J. Błońska, A. Ruszczak
Bielański Konkurs czytelniczy "Znam Przygody Dzieci z Bullerbyn"
konkurs
J. Błońska
Przegląd Osiągnięć Szkół Bielańskich, Piosenka anglojęzyczna
przegląd
B. Prusik
Konkurs " Powstanie Warszawskie 1944 w poezji i pieśni"
konkurs
B. Prusik
czerwiec
Mam Talent
M.Świerczyńska