Zajęcia pozalekcyjne

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

Nazwisko i imię

dzień tygodnia

nr lekcji

rodzaj zajęć

Grochowska Marta

poniedziałek

6

zajęcia wyrównawcze

Hetnał Anna

poniedziałek

5

zajęcia muzyczno-ruchowe

Kowalska Agnieszka

poniedziałek

6

zajęcia wspomagające

Panek Agnieszka

poniedziałek

4

zajęcia czytelnicze

Piechowiak Anna

poniedziałek

6

koło matematyczne

Wielichowski Oskar

poniedziałek

5

zajęcia wspomagające

Alinowska Małgorzata

wtorek

0

rozwijające uzdolnienia z j.polskiego

Cichewicz Monika

wtorek

6

zajęcia wyrównawcze

Czaplicka Barbara

 

wtorek

 

7

zajęcia wyrównawcze

8

zajęcia wyrównawcze

Domańska-Balcerzyk Justyna

wtorek

0

zajęcia ogólnorozwojowe

       
       

Kutera Agnieszka

wtorek

1

zajęcia wyrównawcze

Machniak Mariola

wtorek

0

koło j.angielskiego

Młynek Jerzy

wtorek

7

zajęcia rozwijające zdolności informatyczne

Musiał Martyna

wtorek

4

koło j.angielskiego

Rafał Katarzyna

wtorek

5

zajęcia czytelnicze

Siejka Marzena

wtorek

7

koło przyrodnicze

Sokołowska Alicja

wtorek

4

zajecia wspomagające rozwój

Szozda Patrycja

wtorek

6

zajęcia wspomagające

Wasilewska-Jakubiak Kinga

wtorek

4

zajęcia czytelnicze

Zwolak Ewa

wtorek

5

zajęcia plastyczne

Żbikowska Aneta

wtorek

5

zajęcia czytelnicze

Żochowska Anna

wtorek

9

koło chemiczne

 Żułma Ewa

wtorek

4

origami

Galicz Karol

środa

0

zajęcia ogólnorozwojowe

Hetmańska Maria

środa

5

zajęcia wspomagające

Kotnowska Izabela czwartek 6 koło matematyczne

s. Marczuk Angelika

środa

7

zajęcia muzyczno-biblijne

Maroszek Karolina

środa

7

zajecia muzyczne

Mrowiec Elżbieta

środa

9

zajęcia rozwijajace uzdolnienia

Ruszczak Anna

środa

5

zajęcia wspomagające

Błońska Jolanta

czwartek

4

zajęcia wyrównawcze

Czaplicka Barbara

czwartek

7

zajęcia wyrównawcze

Domańska-Balcerzyk Justyna

czwartek

0

zajęcia wyrównawcze

Janiak Iwona

czwartek

7

koło biblijne

 

 

 

 

Mazur Ewelina

czwartek

2

zajęcia wspomagające

Mazurkiewicz Monika

czwartek

4

zajęcia wspomagające motorykę małą i dużą

Suska Beata

czwartek

0

zajęcia ogólnorozwojowe

Świerczyńska Małgorzata

czwartek

7

trening twórczego myślenia

Waszak Dorota

czwartek

 

8

koło matematyczne

9

koło matematyczne

Weitz Małgorzata

czwartek

6

koło przyrodnicze kl.4

Wielichowski Oskar

czwartek

6

zajęcia wspomagające

Aniołowska Ewa

piątek

7

wolontariat

Braun Barbara

piątek

8

rozwijajace uzdolnienia z geografii

Ks. Figura Mariusz

piątek

 

koło misyjne

Grochowska Marta

piątek

6

rozwijajace uzdolnienia z j.polskiego

Jarońska Michalina

piątek

4

zajęcia wspomagająco-rozwijajace

Jaśpińska Romana

piątek

2

zajęcia rozwijajace uzdolnienia matematyczne

Lewandowska Yergenis

piątek

6

zajęcia wyrównawcze z j.hiszpańskiego

Prusik Beata

piątek

7

chór

8

chór

Raczkiewicz Krystyna

piątek

7

wolontariat

Kurowski Andrzej

piątek

9

ścianka wspinaczkowa 

Skaczkowska Barbara

piątek

0

zajęcia czytelnicze

Wawrzaszek Katarzyna

piątek

3

zajęcia wyrównawcze

Weitz Małgorzata

piątek

7

zajęcia wyrównawcze 

Wielichowska Jolanta

piątek

9

zajęcia wspomagające

Aktualności

Kontakt

  • SZKOŁA PODSTAWOWA NR 77 IM. WANDY ZIELEŃCZYK
    UL.SAMOGŁOSKA 9
    01-980 WARSZAWA
  • (+22) 834-09-92
    506 211 892 - sekretariat, w godz.16.00 -17.30 świetlica szkolna

Galeria zdjęć