• Samorząd Uczniowski

SKŁAD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Igor Olszewski

Jestem Igor Olszewski z klasy 8A
          Od niedawna pełnię rolę przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Jestem odpowiedzialny i nie rzucam słów na wiatr. W naszej szkole chciałbym kontynuować organizację międzyklasowych zawodów sportowych oraz prowadzić działania mające na celu sprawniejsze funkcjonowanie naszej szkoły.

Zastępcy

Kacper Milanowski

Cześć, jestem Kacper Milanowski z klasy 7C
          Zostałem wybrany na zastępcę przewodniczącego  Samorządu Uczniowskiego, za co Wam dziękuję.
          W Samorządzie chciałbym zajmować się przede wszystkim sprawami dotyczącymi imprez i rozrywki, takimi jak: organizacja dyskotek, szkolnych zawodów sportowych, wieczoru filmowego oraz dni tematycznych.

Jakub Migdał

Witam, jestem Jakub Migdał z klasy 6B
          Lubię biegać, w piłkę grać i się dużo śmiać. Interesuję się sportem, często gram w szachy, brydża, planszówki i inne łamigłówki. Czasem wciąga mnie elektronika i porywa dobra muzyka. Nie jestem nadęty, ale uśmiechnięty :) Będę Was reprezentował w Samorządzie jako zastępca przewodniczącego i przedstawiciel medialny.

OPIEKUNOWIE SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Dominika Frynas